Nowości od Wydawnictwa Święty Wojciech

by - 02:02
Dzisiaj przedstawiam Wam nowości, które w swojej ofercie ma Wydawnictwo Święty Wojciech.


Modlitwa nieznajomej 
Davis Bunn

224 strony,
140x210 mm,
oprawa miękka ze skrzydełkami,
ISBN 978-83-7516-586-9,
 cena 29,90 zł

W jaki sposób niezwykła podróż może zmienić życie?
Amanda Vance nie jest przekonana do pomysłu męża, żeby zorganizować Święta Bożego Narodzenia w szerokim gronie rodzinnym gdzieś na Północy. Ubiegłego roku planowała wyjątkowe święta w ich własnym domu, pieczołowicie przygotowując i ozdabiając pokój dziecięcy dla ich nowonarodzonego dziecka. Teraz ten pokój jest tak pusty, jak jej serce.
Nieoczekiwany splot wydarzeń sprawia, że Amanda dostaję szansę na zmianę swojego życia. Przemiana zaczyna się w trakcie podróży do Ziemi Świętej. Dzięki temu doświadczeniu dokonują się istotne zmiany, zarówno w duszy, jak i małżeństwie Amandy. Przekonuje się, że Bóg nie tylko odpowiada na modlitwy nieznajomych… ale także na te w jej własnym sercu.
Poruszająca historia o miłości, stracie i uzdrowieniu.

Autor
Davis Bunn jest międzynarodowej sławy autorem, który sprzedał ponad 6 milionów książek w 16 językach. Jest zdobywcą trzech nagród Christy Award za książki historyczne i kryminalne.


Zapraszam do zapoznania się ze spotem video http://www.youtube.com/watch?v=hfbYqPElJKc


Był sobie książę
Rachel Hauck
360 stron,
140x210mm,
oprawa miękka ze skrzydełkami

Poruszająca opowieść o tym, że w życiu spełniają się nawet najbardziej niezwykłe marzenia!

Ich życie to dwa różne światy. On jest księciem. Ona zwykłą dziewczyną. Ale wszystko się zmieni, gdy ich drogi połączą się na wyspie St Simons. W czasie letnich wakacji książę Nathaniel nieoczekiwanie spotyka Suzanne,
która zdobywa jego serce. Jednak ich wspólna przyszłość nie jest tak prosta, jakby chcieli. Książę ma obowiązki, a napięta sytuacja polityczna nie sprzyja podejmowaniu spontanicznych decyzji, których kierunek wyznacza serce. Zobowiązania wobec rodziny i kraju, a także czekająca na księcia narzeczona będą trudnymi przeszkodami do pokonania na drodze do miłości.
Kto zwycięży – jego królestwo, czy jej serce?

I zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=JaJaJJ5C1t8

You May Also Like

2 komentarze

  1. Może jestem zacofana, ale pierwszy raz słyszę o tym Wydawnctwie. Książki zaciekawiły mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tym razem chyba nic dla mnie ;))

    OdpowiedzUsuń