Zapowiedź Zgon - Gina DamicoJuż 31 października, nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się książka "Zgon" autorki Gina Damico. Przeczytajcie opis i zachęcam do obejrzenia zwiastunu bo jest świetny ! :D

data wydania: 2013
tytuł oryginału: Croak
ISBN-13: 978-83-7574-992-2
wymiary: 125 x 195
strony: 416
seria: fantastyczna fabryka
cena: 39,90

Ze śmiercią jej do twarzy!

OPIS:
Lex ma 16 lat i sporo ostatnio nabroiła. Bezsilni rodzice wysyłają ją na wakacje do wujka na wieś. Lex nie jest zachwycona wizją spędzenia lata na farmie. Okazuje się jednak, że wujek nie jest tylko zwykłym farmerem, lecz mrocznym żniwiarzem i przeprowadza dusze zmarłych na drugą stronę.

Śmieszne i straszne!

 Zgon to całkiem nowoczesne miejsce. Tam na górze są Sosnowe Kwatery, gdzie mieszka trochę młodzieży, jest kilka dobrych sklepów przy Alei Zgładzonych. – Wskazał na boczną uliczkę wyłożoną brukiem, w odróżnieniu od gładkiego asfaltu, po którym jechali. Lex wyciągnęła szyję i dostrzegła tych kilka sklepów o dziwnych nazwach. Kwiaciarnia o nazwie „Kwiatki od spodu”, sklep z materacami „Wieczny sen” i sklep spożywczy z wielkim szyldem „Wyciągnięte kopyta”. Na skrzyżowaniu dróg z małej fontanny wyrastał obelisk.

TRAILER
http://www.youtube.com/watch?v=NdCBWMUYhm8
WARTO WARTO OBEJRZEĆ ! :D

Komentarze

Popularne posty