Przepiśniki i radośniki

by - 06:52

Moi drodzy. Zbliżają się święta, niektórzy z Was jeszcze nie mają prezentów i nie wiedzą co kupić. Otóż mam dla Was pewien pomysł.


Wydawnictwo Seven wydało wspaniałe przepiśniki i radośniki. W moim domu ów książki zrobiły ogromną furorę. Każdy chciał zobaczyć, pożyczyć, albo zabrać do siebie. Moja mama i siostry stwierdziły, że to rewelacyjny pomysł na prezent. 
Liczba stron: 144

Oto koniec ery przepisów fruwających na luźnych kartkach, które przez miesiące, a może i lata udało nam się zgromadzić. Oddajemy w ręce Czytelników książkę niezwykłą, ponieważ tworzyć ją będą oni sami. Dajemy im do dyspozycji nie zapisane jeszcze strony, ale za to z gotowym układem graficznym, który będzie pomocny w zachowaniu przejrzystości tychże przepisów. Gdzieniegdzie umieściliśmy już przepisy, którymi pragniemy się z Czytelnikami podzielić. Zasłużyły sobie na to, aby być w tej książce. Pochodzą one z tak zwanych babcinych zapisków, które po latach zostały wyjęte z dna szuflady, z miłych przyjęć oraz od znanych cukierników. Niech ta niezwykła książka da wszystkim, którym przyjdzie z niej kiedykolwiek korzystać wiele radości.
Kolejną propozycją jest radośnik i 50 kartoników zatytułowanych "zamiast cukru"

Radośnik 376 stron Każdy z nas zna smak radości i chciałby odczuwać go każdego dnia. Jednak w naszych sercach nie zawsze świeci słońce i trudno jest się cieszyć. Powinniśmy wówczas przestawić swoje myślenie i być jak kompas wskazujący same wesołe kierunki. Ta mała wielka książka niech będzie radosnym i inspirującym oparciem na każdy dzień roku.

Zamiast cukru 50 kartoników to niekonwencjonalny pomysł na książkę, na którą składa się 50 pełnych inspirujących myśli kart, opakowanych w pudełko imitujące miniaturowe opakowanie cukru w kostkach. To prawdziwy dozownik energii, który osłodzi każdą duszę i uszczęśliwi każde serce.
Gwarantuje Wam, że Wasi bliscy będą zachwyceni. Są to fajne drobiazgi za niską cenę. Jest ich wiele do wyboru np. "Zamiast papierosów". Może oduczycie kogoś palenia ! Serdecznie polecam. Wszystko możecie kupić na stronie Wydawnictwo Seven

Ocena: 10/10

Za możliwość przeczytania i zapoznania się z produktami dziękuję Wydawnictwu Seven

You May Also Like

8 komentarze

 1. Ooo widzę, że nie tylko w Biedronce można dostać przepiśnik :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł na prezent :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja bym się chętnie na radośnik skusiła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Radośnik to coś dla mnie :D

  Widzę, że zmieniłaś wygląd bloga :3 Ładnie, ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Te książeczki kucharskie są urocze!

  OdpowiedzUsuń